SZMMSZ24T1G
MFR.Part #
SZMMSZ24T1G
JLCPCB Part #
C464272
Description
1 Independent 22.8V~25.2V 24V 500mW 50nA@16.8V 70Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS