SZMMSZ22T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMMSZ22T1G
JLCPCB Part #
C462967
Package
SOD-123
Description
1 Independent 20.9V~23.1V 22V 500mW 50nA@15.4V 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS