SZMMSZ15T1G
MFR.Part #
SZMMSZ15T1G
JLCPCB Part #
C462966
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 14.25V~15.75V 15V 30Ω 500mW 50nA@10.5V SOD-123 Zener Diodes ROHS