SZMMSZ13ET1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMMSZ13ET1G
JLCPCB Part #
C894630
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.35V~13.65V 13V 30Ω 500mW ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS