SZMMBZH18VALT1G
MFR.Part #
SZMMBZH18VALT1G
JLCPCB Part #
C894623
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Anode 17.1V~18.9V 18V 225mW 50nA@14.5V SOT-23 Zener Diodes ROHS