SZMMBZ6V8ALT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMMBZ6V8ALT1G
JLCPCB Part #
C464270
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 225mW 500nA 6.46V~7.14V 6.8V SOT-23 Zener Diodes ROHS