SZMMBZ47VTALT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMMBZ47VTALT1G
JLCPCB Part #
C894578
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 225mW 46.06V~47.94V 47V 50nA@38V SOT-23 Zener Diodes ROHS