SZMM5Z9V1ST5G
MFR.Part #
SZMM5Z9V1ST5G
JLCPCB Part #
C896609
Description
1 Independent 15Ω 500mW 500nA@6V 8.85V~9.23V 9.1V SOD-523 Zener Diodes ROHS