SZMM5Z4V7T1G
MFR.Part #
SZMM5Z4V7T1G
JLCPCB Part #
C464129
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 500mW 800Ω 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS