SZMM5Z16VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMM5Z16VT1G
JLCPCB Part #
C463667
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15.3V~17.1V 16V 40Ω 500mW 50nA@11.2V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS