SZMM3Z9V1T1G
MFR.Part #
SZMM3Z9V1T1G
JLCPCB Part #
C604788
Description
15Ω 200nA@7V 300mW 8.5V~9.6V 9.1V Independent SOD-323 Zener Diodes ROHS