SZMM3Z75VT1G
MFR.Part #
SZMM3Z75VT1G
JLCPCB Part #
C604786
Description
1 Independent 255Ω 300mW 50nA@52.5V 70V~79V 75V SOD-323 Zener Diodes ROHS