SZMM3Z5V6ST1G
MFR.Part #
SZMM3Z5V6ST1G
JLCPCB Part #
C604784
Description
1 Independent 1uA@2V 300mW 40Ω 5.49V~5.73V 5.6V SOD-323 Zener Diodes ROHS