SZMM3Z4V3ST1G
MFR.Part #
SZMM3Z4V3ST1G
JLCPCB Part #
C894534
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1kΩ 300mW 3uA@1V 4.17V~4.43V 4.3V 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS