SZMM3Z43VT1G
MFR.Part #
SZMM3Z43VT1G
JLCPCB Part #
C463665
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 300mW 40V~46V 43V 500Ω 50nA@30.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS