SZMM3Z36VT1G
MFR.Part #
SZMM3Z36VT1G
JLCPCB Part #
C894528
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 300mW 34V~38V 36V 500Ω 50nA 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS