SZMM3Z33VT1G
MFR.Part #
SZMM3Z33VT1G
JLCPCB Part #
C604781
Description
1 Independent 300mW 31V~35V 33V 50nA@23.2V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS