SZMM3Z2V7T1G
MFR.Part #
SZMM3Z2V7T1G
JLCPCB Part #
C894526
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1kΩ 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 300mW SOD-323 Zener Diodes ROHS