SZMM3Z22VT1G
MFR.Part #
SZMM3Z22VT1G
JLCPCB Part #
C604779
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 20.8V~23.3V 22V 300mW 50nA 55Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS