SZMM3Z22VST1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMM3Z22VST1G
JLCPCB Part #
C894523
Package
SOD-323
Description
1 Independent 21.54V~22.47V 22V 300mW 50nA@15.4V 55Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS