SZMM3Z15VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMM3Z15VT1G
JLCPCB Part #
C327522
Package
SOD-323
Description
1 Independent 14.3V~15.8V 15V 300mW 30Ω 50nA 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS