SZESD9B3.3ST5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZESD9B3.3ST5G
JLCPCB Part #
C604775
Package
SOD-923
Description
-55℃~+150℃ 1 100nA 11.5V 15pF 3.3V 5V ESD IEC 61000-4-2 SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS