SZBZX84C75ET1G
MFR.Part #
SZBZX84C75ET1G
JLCPCB Part #
C894498
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 250mW 255Ω 50nA@52.5V 70V~79V 75V SOT-23 Zener Diodes ROHS