SZBZX84C68ET1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZBZX84C68ET1G
JLCPCB Part #
C894494
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 240Ω 250mW 50nA@47.6V 64V~72V 68V SOT-23 Zener Diodes ROHS