SZBZX84C62LT1
MFR.Part #
SZBZX84C62LT1
JLCPCB Part #
C3739540
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 215Ω 225mW 50nA@43.4V 58V~66V 62V SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes