SZBZX84C51LT1G
MFR.Part #
SZBZX84C51LT1G
JLCPCB Part #
C894488
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 180Ω 250mW 48V~54V 50nA@35.7V 51V SOT-23 Zener Diodes ROHS