SZBZX84C51ET1G
MFR.Part #
SZBZX84C51ET1G
JLCPCB Part #
C894487
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 180Ω 225mW 48V~54V 50nA@35.7V 51V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS