SZBZX84C4V3LT1
MFR.Part #
SZBZX84C4V3LT1
JLCPCB Part #
C3729292
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 225mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 90Ω SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS