SZBZX84C39LT1G
MFR.Part #
SZBZX84C39LT1G
JLCPCB Part #
C604761
Package
SOT-23
Description
1 Independent 130Ω 225mW 37V~41V 39V 50nA@27.3V SOT-23 Zener Diodes ROHS