SZBZX84C33LT3G
MFR.Part #
SZBZX84C33LT3G
JLCPCB Part #
C604760
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 250mW 31V~35V 33V 50nA@23.1V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS