SZBZX84C20ET1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZBZX84C20ET1G
JLCPCB Part #
C894461
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 18.8V~21.2V 20V 225mW 50nA@14V 55Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS