SZBZX84C18ET1G
MFR.Part #
SZBZX84C18ET1G
JLCPCB Part #
C604758
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 16.8V~19.1V 18V 20uA 250mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS