SZBZX84C15LT1G
MFR.Part #
SZBZX84C15LT1G
JLCPCB Part #
C185550
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 13.8V~15.6V 15V 250mW 30Ω 50nA@10.5V SOT-23 Zener Diodes ROHS