SZBZX84C12ET3G
MFR.Part #
SZBZX84C12ET3G
JLCPCB Part #
C896931
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12V 225mW 25Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS