SZBZX84C10LT1G
MFR.Part #
SZBZX84C10LT1G
JLCPCB Part #
C236219
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10V 200nA@6V 20Ω 250mW 9.4V~10.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS