SZBZX84B16LT1G
MFR.Part #
SZBZX84B16LT1G
JLCPCB Part #
C894447
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15.7V~16.3V 16V 250mW 40Ω 50nA@11.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS