SZBZX84B10LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZBZX84B10LT1G
JLCPCB Part #
C894445
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10V 200nA@7V 20Ω 250mW 9.8V~10.2V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS