SMF58AT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMF58AT1G
JLCPCB Part #
C184089
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.1A@10/1000us 200W 58V 71.2V 93.6V IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS