SMF18AT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMF18AT1G
JLCPCB Part #
C3713408
Package
SOD-123FL
Description
18V 200W 20V 29.2V 6.8A TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS