SGW23N60UFDTM
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SGW23N60UFDTM
JLCPCB Part #
C3190538
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 100W 115uJ 135uJ 17ns 23A 49nC 600V 60ns 60ns D2PAK(TO-263) IGBT Transistors / Modules ROHS