SGF23N60UFTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SGF23N60UFTU
JLCPCB Part #
C898055
Package
TO-3PF
Description
-55℃~+150℃ 100pF 115uJ 135uJ 17ns 2.6V@12A,15V 23A 25pF 4.5V@12mA 600V 60ns 720pF 75W PT (Punch-Through) TO-3PF IGBT Transistors / Modules ROHS