SBRS81100T3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SBRS81100T3G
JLCPCB Part #
C223593
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 2A 500uA@100V 50A 750mV@1mA SMB(DO-214AA) Schottky Diodes ROHS