SBRB20200CTT4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SBRB20200CTT4G
JLCPCB Part #
C604689
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 10A 1V@20A 1mA@200V 200V D2PAK Schottky Diodes ROHS