SBAS40-04LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SBAS40-04LT1G
JLCPCB Part #
C231288
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Series Connection 120mA 1V@40mA 1uA@25V 40V SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS