SA33ARLG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SA33ARLG
JLCPCB Part #
C3714994
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 500W 53.3V 9.4A TVS Unidirectional TO-252 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS