SA17ARLG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SA17ARLG
JLCPCB Part #
C3715023
Package
DO-204AC
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.1A 18.9V 1uA 27.6V 500W TVS Unidirectional DO-204AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS