SA15ARLG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SA15ARLG
JLCPCB Part #
C3704445
Package
TO-252
Description
15V 16.7V 20.6A 24.4V 500W TVS TO-252 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS