RFP70N06
MFR.Part #
RFP70N06
JLCPCB Part #
C898823
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 14mΩ 150W 2.25nF 206pF 4V 60V 70A TO-220AB MOSFETs ROHS