RFP50N06
MFR.Part #
RFP50N06
JLCPCB Part #
C274239
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 131W 2.02nF 200pF 22mΩ 4V 50A 60V 80nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS