RFP45N06
MFR.Part #
RFP45N06
JLCPCB Part #
C3280526
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 131W 2.05nF 200pF 28mΩ@10V 45A 4V 60V 80nC@10V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS